Wraz z dniem 30 sierpnia, grupa promotorska Top Rank stała się bogatsza o kolejnego pięściarza. Wieloletni kontrakt z Bobem Arumem podpisał bowiem amerykański prospekt wagi ciężkiej (heavyweight) Brandon Moore (12-0-0). 29-letni zawodnik z Lakeland w stanie Florida przeszedł na zawodowstwo w lutym 2020 roku i stoczył od tego czasu dwanaście walk, wygrywając wszystkie z nich, w tym osiem razy przed czasem. 

Jestem niezwykle szczęśliwy, że podpisałem kontrakt z Top Rank. Moja kariera to rollercoaster. Nie byłem olimpijczykiem wychodząc z amatorstwa. Musiałem włożyć masę pracy, aby dotrzeć tu, gdzie teraz jestem. Po prawie czterech latach na zawodowstwie w końcu widzę owoce mojej pracy. Nie mogę doczekać się debiutu w Top Rank i pokażę kibicom kim jestem. – powiedział Moore dla Top Rank. 

Grupa Top Rank związała się w ostatnich latach ze sporą grupą prospektów królewskiej dywizji, m.in Bakhodirem Jalolovem (13-0-0), Richardem Torrezem (6-0-0) czy Damianem Knybą (12-0-0). Teraz do tych nazwisk dołącza także Moore, który ma zadebiutować w barwach Top Rank jeszcze w tym roku. Menadżer zawodnika, Ryan Rickey również nie ukrywa satysfakcji z podpisania kontraktu z jedną z największych grup promotorskich na świecie. 

Czuję, że dywizja wagi ciężkiej jest gotowa na przyjęcie kilku świeżych twarzy, a Top Rank to największa i najlepsza platforma promocyjna dla Brandona, dzięki której może on zaprezentować swoj talent. Nie możemy się doczekać naszej długoterminowej współpracy. – powiedział Rickey. 

Autor: Michal Adamczyk – redaktor naczelny. Kontakt: frontoffice@boxingzone.org