W najbliższą sobotę podczas gali Golden Boy Promotions w Inglewood (California, Stany Zjednoczone) w lokalnej hali Kia Forum, dojdzie do walki dwóch pięściarzy zaliczanych do szerszej czołówki bardzo mocno obsadzonej kategorii półśredniej (welterweight), a chodzi Giovani’ego Santillana (31-0-0), oraz Alexisa Rochę (23-1-0), którzy zaprezentują się w walce wieczoru, a zwycięzca bezsprzecznie znajdzie się w czołówce dywizji półśredniej.

Bezpośrednią transmisję z wydarzenia przeprowadzi platforma streamingowa DAZN, zaś początek karty głównej zaplanowany jest na godzinę 9AM czasu środkowo amerykańskiego (4 nad ranem z soboty na niedzielę czasu polskiego). Poniżej prezentujemy wypowiedzi obu pięściarzy z czwartkowej konferencji prasowej.

🇺🇸Alexis Rocha: Obaj wiedzieliśmy, że ta walka pewnego dnia nadejdzie. Pukamy do drzwi w walce o tytuł mistrza świata. On jest gotowy, ja jestem gotowy. Mamy zamiar to zrobić. To ciekawa walka dla kibiców, która w obu przypadkach może zakończyć się nokautem, więc nie możecie tego przegapić.

🇺🇸Giovani Santillan: Planuję złożyć tutaj oświadczenie. W końcu mam szansę pokazać światu, kim jestem, podczas głównego wydarzenia w Kia Forum. To dla mnie coś bardzo znaczącego i to będzie ekscytujący wieczór.

Autor: Michal Adamczyk – redaktor naczelny. Kontakt: frontoffice@boxingzone.org