Były mistrz świata dywizji piórkowej (featherweight), oraz super piórkowej (super featherweight), zadebiutuje ósmego kwietnia w wadze lekkiej (lightweight), podczas gali Top Rank w Newark (New Jersey). Amerykanin powróci do ringu w swoim rodzinnym mieście, a jego rywalem będzie Shuichiro Yoshino (16-0-0).

– Przejmuję kategorię lekką, a mój bieg w tym kierunku rozpocznie się ósmego kwiernia w Newark. Shuichiro Yoshino to niepokonany pięściarz, który jest gotowy do walki ze mną, podczas gdy inni byli przerażeni. Moja ostatnia walka w Prudential Center było jedynie początkiem tego, co buduję w moim stanie. Zamierzamy ponownie zapełnić Prudential Center i pokazać światu, jaka naprawdę jest przyszłość boksu. – przekazał Stevenson.

Na gali w Newark, która odbędzie się w dobrze znanej polskim kibicom hali Prudential Center, swoją drugą walkę w barwach grupy promotorskiej Top Rank, stoczy Damian Knyba (10-0-0). Póki co, zawodnik Kownacki Promotions nie poznał nazwiska swojego rywala, aczkolwiek już niebawem powinno się to wyjaśnić.

Autor: Michal Adamczyk – redaktor naczelny. Kontakt: frontoffice@boxingzone.org, Twitter: Mike94Steek