To będzie walka, na którą czeka cały pięściarski świat. Już w najbliższą sobotę podczas gali w Las Vegas (Nevada, Stany Zjednoczone), spotka się dwóch niepokonanych pięściarzy, a ich starcie określa się jedną z najbardziej wyczekiwanych walk ostatniej dekady – Gervonta Davis (28-0-0) i Ryan Garcia (23-0-0) spotkają się w ringu 22 kwietnia, i co ciekawe, mimo ogromnego prestiżu, w stawce nie znajdzie się żaden tytuł. Zarówno Davis, jak i Garcia są bardzo pewni zwycięstwa, choć delikatnym faworytem wydaje się być ten pierwszy.

Gervonta mówi, że zabierze mnie na głębokie wody. Ale wiecie co? Umiem pływać i to nic specjalnego. Musi wymyślić coś lepszego, coś nowego. Po prostu rusz główą i pomyśl intensywniej. Mam tylko nadzieję, że dobrze sypia, bo jeśli nie, to prześpi się 22 kwietnia. – powiedział Garcia w rozmowie z Rayem Floresem z PBC.

Bezpośrednią transmisję z gali przeprowadzi w systemie Pay-Per-View telewizja Showtime, a na ten moment cena opłaty wynosi $84.99. Wydarzenie będzie można obejrzeć również za pośrednictwem platformy streamingowej DAZN (w Stanach Zjednoczonych oprócz miesięcznej subksrypcji, konieczna będzie dodatkowa opłata za Pay-Per-View). Polscy fani obejrzą wydarzenie bez dodatkowych kosztów, a wymagana jest jedynie miesięczna subskrypcja, wynosząca 39.99PLN.

Autor: Michal Adamczyk – redaktor naczelny. Kontakt: frontoffice@boxingzone.org