Już za kilkadziesiąt godzin w Sydney (Nowa Południowa Walia,, Australia) odbędzie się gala No Limit Boxing, gdzie w walce wieczoru rękawice skrzyżują ze sobą Tim Tszyu (21-0-0), oraz Tony Harrison (29-3-1). W stawce pojedynku znajdzie się tymczasowy pas organizacji WBO, kategorii super półśredniej (super welterweight), zaś zwycięzca zmierzy się w następnej kolejności z obecnym niekwestionowanym mistrzem świata, Jermellem Charlo (35-1-1). Były mistrz świata cieszy się z faktu, że Tszyu wybrał właśnie jego jako rywala , a w ostatniej rozmowie z Benem Damonem z FOX stwierdził, że to właśnie on jest na ten moment lepszym rywalem dla Tszyu, niż wspomniany wcześniej Charlo. 

Myślę, że walka ze mną ma więcej sensu, niż walka z Charlo. Myślę, że powinieneś rywalizować z takimi zawodnikami jak ja, aby pokazać, że faktycznie zasługujesz na walkę o mistrzostwo świata. Wiecie jak mi było ciężko? Musiałem walczyć z takimi zawodnikami jak Jarrett Hurd, dwa razy z Jermellem Charlo. powiedział Harrison.

Bezpośrednią transmisję z niedzielnej gali (sobotni wieczór czasu amerykańskiego) przeprowadzi telewizja Showtime. Polscy fani będą mogli obejrzeć wydarzenie za pośrednictwem TVP Sport. Początek karty głównej o godzinie 7PM czasu środkowo amerykańskiego (2 nad ranem z soboty na niedzielę czasu polskiego). 

Autor: Michal Adamczyk – redaktor naczelny. Kontakt: frontoffice@boxingzone.org