29 lipca w Las Vegas (Nevada, Stany Zjednoczone) dojdzie do wyczekiwanej przez wszystkich kibiców boksu na całym świecie walki, pomiędzy Errolem Spence’m Jr (28-0-0), a Terence’m Crawfordem (39-0-0). W stawce znajdą się wszystkie cztery (WBA, WBC, IBF, WBO) tytuły mistrza świata, kategorii półśredniej (welterweight). Transmisję z wydarzenia przeprowadzi telewizja Showtime w systemie Pay-Per-View, a organizatorzy gali dbają o to, aby karta prezentowała się najlepiej jak to możliwe.

Portal BoxingZone.org ustalił, że na karcie głównej gali Spence vs. Crawford zobaczymy niezwykle ciekawie zapowiadający się pojedynek pomiędzy Isaacem Cruzem (24-2-1), a niepokonanym dotychczas Giovanni’m Cabrerą (21-0-0). Zwycięzca następnie ma zmierzyć się następnie z Gervontą Davisem (29-0-0).

W swojej ostatniej walce, Cruz zdemolował Eduardo Rodrigueza (27-3-3), nokautując go już w drugiej rundzie na gali w Los Angeles (California, Stany Zjednoczone), we wrześniu ubiegłego roku. Cabrera, ostatnim razem, między linami zameldował się niewiele ponad dziesięć miesięcy temu, pewnie pokonując na punkty Gabriela Floresa Jr (22-2-0).

Autor: Michal Adamczyk – redaktor naczelny. Kontakt: frontoffice@boxingzone.org