Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików 2021 w Jedwabnie (woj. warmińsko-mazurskie) przechodzą do historii. Podczas niedzielnych zmagań kończących cały turniej, poznaliśmy Mistrzów Polski do 14 lat, którzy przez cały miniony tydzień rywalizowali w bezpośrednich walkach o miano najlepszych zawodników w Polsce.

Julia Lubarska z klubu Rocky Żyrardów została Mistrzynią Polski Młodziczek po niezwykle udanym turnieju, w którym nie zostawiła żadnych wątpliwości, wygrywając w finale rozgrywek. Jej kolega klubowy, Oliwier Tartanus odpadł w piątkowym półfinale, zajmując trzecie miejsce w końcowej klasyfikacji.

Do kontrowersyjnej sytuacji doszło po walce Miłosza Korcyla z Tarnowa, a Kamilem Wotawą. Korcyl prowadził na punkty otrzymując w trakcie walki upomnienie, które – jak twierdzi wielu trenerów zgromadzonych na miejscu, nie powinno mieć wpływu na końcowy werdykt. Po długim wyczekiwaniu na końcowy werdykt , Wotawa ostatecznie wygrał pojedynek, co zdecydowanie nie spodobało się trenerom jak i zgromadzonej publiczności. Swoje nieprzeciętnie umiejętności zaprezentował z kolei Jakub Pop z Gwardii Szczytno. Podopieczny Zenona Jagiełło zdobywa tytuł mistrza Polski wygrywając w finale rozgrywek.