We wtorkowe popołudnie w Los Angeles (California, Stany Zjednoczone), odbyła się pierwsza konferencja prasowa, promująca pojedynek pomiędzy dwoma mistrzami świata, kategorii półśredniej (welterweight), Errolem Spencem Jr (28-0-0), oraz Terence’m Crawfordem (39-0-0). Do walki dojdzie 29 lipca na gali w Las Vegas (Nevada, Stany Zjednoczone), a bezpośrednią transmisję z wydarzenia przeprowadzi telewizja Showtime w systemie Pay-Per-View ($84.99). W stawce znajdą się wszystkie cztery tytuły mistrza świata kategorii do 147 funtów.

Nie będę kłamał – Top Rank ma najlepszych ludzi od zestawień w tej branży. Człowieku, z nikim nie walczyłeś. Nikogo nie pokonałeś. Byłeś niekwestionowanym mistrzem w wadze super lekkiej. Z kim walczyłeś w lekkiej? Z kim walczyłeś w półśredniej? Gdy walczyłeś z Shawnem Porterem, to nawet on sam powiedział, że nie trenował tak jak powinien. Nie robił tych rzeczy, o które prosił go tatuś. – mówił Spence.

– Co takiego zrobiłem Shawnowi Porterowi, czego ty nie potrafiłeś mu zrobić? 29 lipca będziesz przełamany. – powiedział Crawford.