Jeden z najlepiej zapowiadających się pięściarzy wagi super lekkiej (super lightweight), Brandun Lee (28-0-0) podpisał kontrakt z grupą Queensberry Promotions, należącą do angielskiego promotora Franka Warrena. Świetnie zapowiadająca się kariera Lee w pewnym momencie zaczęła hamować, a swoją ostatnią walkę stoczył on w pierwszej połowie kwietnia ubiegłego roku.

W swoich dotychczasowych dwudziestu ośmiu walk, Lee za każdym razem triumfował, w tym aż dwadzieścia trzy razy przed czasem. Co istotne, rzadko kiedy zdarza się, aby amerykański pięściarz podpisywał kontrakt z angielskim promotorem. Lee jest jednak przekonany, że Frank Warren doprowadzi go do mistrzowskich walk, a pierwszy krok w tym kierunku, Amerykanin zrobi już 27 lipca.

Jestem podekscytowany podpisaniem kontraktu z Queensberry Promotions. 27 lipca po raz pierwszy będę walczyć na zawodowstwie za granicą i jestem bardzo wdzięczny. Chcę rozpocząć tego lata nową, wspaniałą kampanię z państwem Warren, oraz Queensberry. Wiem, że dadzą mi wspaniałe możliwości w przyszłości. Mój zespół jest teraz w komplecie, a ja jestem gotowy na tę wojnę. – powiedział Lee.

Autor: Michal Adamczyk – redaktor naczelny. Kontakt: frontoffice@boxingzone.org | Twitter/X: @MikeSteek94