Już w najbliższą sobotę na gali w Manchesterze, Chris Eubank Jr (29-2-0) powróci między liny po siedemnastomiesięcznej przerwie w walce z Marcusem Morrisonem (23-3-0). Eddie Hearn zapowiedział, że jeśli Eubank wygra swój najbliższy pojedynek, nie widzi on przeciwskazań, aby w kolejnej walce zmierzył się on z mistrzem świata WBO kategorii średniej (middleweight), Demetriusem Andrade’m (30-0-0). 

Eubank Jr przeciwko Andrade? Podoba mi się taki pomysł. Zobaczymy co wydarzy się podczas sobotniej walki Eubanka, ale nie ma żadnych problemów, aby sprowadzić Andrade’a do Wielkiej Brytanii, aby walczył z Eubankiem o mistrzostwo świata. – poinformował poprzez Instagram zajmujący się interesami Andrade’a, Eddie Hearn. 

Obecnie panujący mistrz świata nie walczył póki co na zawodowych ringach poza Stanami Zjednoczonymi, a jego walka z Eubankiem na pewno cieszyłaby się zainteresowaniem ze strony fanów – szczególnie tych brytyjskich, dla których Andrade jest stosunkowo mało znanym pięściarzem, a byłaby to okazja do tego, aby zobaczyli oni nieprzeciętny kunszt mistrza świata dwóch kategorii wagowych.